Oje kullanmayı seven hanımlar bu uygulama tam bizler için üretilmiş. Hepimiz biliyoruz ki ister ev hanımı olun ister iş hayatında görev alın; firmalar ne kadar kalıcı olduklarını iddia etseler de 2-3 gün içerisinde soyulmalar başlıyor ve yenilemek zorunda kalıyoruz. Temizlenmesi ve sürekli olarak yeniden sürmesi, kurumasını beklemesi oldukça zaman kaybına neden oluyor.

Eğer siz de aynı renkleri uzun süre kullanmayı seviyorsanız bu uygulama tam size göre. Ojeler tırnaklarınıza uygulanıyor. UV tekniği ile yapılan kurutma sayesinde oje sürülür sürülmez kuruyor. Kapıdan çıktığınız anda 2 hafta boyunca bozulmayan ojelerinizle kalan zamanınızı istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Ancak bu uygulama yalnızca uygun merkezlerde uygulanabiliyor. Zamanla tırnaklarınız uzadıkça oje uygulanmayan yerler ortaya çıkacaktır. Uygulama asetonla çıkmayacağı için aynı şekilde merkezi ziyaret edip sildirebilir ya da yeniden uygulatabilirsiniz.

sosyal medya

Main practice areas of the firm include Admiralty, Maritime and Ship Arrest, Arbitration, Mediation and ADRs, Aviation Matters, Banking, Finance & Investment, Capital Market

+098 986 8767 65

mixlax@email.com

Whatsap İletişim