Işıldayan, sağlıklı bir cilde sahip olmak için düzenli bir cilt bakımı yapılmalı. Cildin temizlenmesinden sonra ihtiyacı olan vitaminler ve nem verilerek yapılan cilt bakımı ile pürüzsüz istenilen etkiye ulaşmak mümkündür.

Cilt Bakımı Nedir? 

Günlük temizleme ve nemlendirme işleminin yanı sıra cildin ihtiyacı olan derinlemesine temizlik ve beslenmeyi sağlayarak parlak görünüme kavuşturmak için derinlemesine cilt bakımı yapılmalıdır. Ayda en az bir kere yapılması gereken cilt bakımı, dış faktörlerin etkisiyle veya hormonal etkilerin yarattığı ölü derilerin birikmesi, gözenekleri dolarak siyah noktaların büyümesi, aknelerin oluşması gibi olumsuzluklardan cildi arındırır. Cildin temizlenmesinin yanı sıra yaşlanmayı geciktirir.

Cilt bakımının, cilt tipine göre ve uygulama yöntemine göre çeşitleri bulunmaktadır. Klasik cilt bakımında cilde sırayla temizleme , peeling tonik, buhar, maske  ve nemlendirici ile birlikte masaj yapılmaktadır. Tüm bu işlemlerle cilt ölü deriden, siyah noktalardan, kirlerden arındırılır. Tıkanan gözenekler açılır. Cilt, olması gereken parlaklığa ve esnekliğe kavuşturulur.

sosyal medya

Main practice areas of the firm include Admiralty, Maritime and Ship Arrest, Arbitration, Mediation and ADRs, Aviation Matters, Banking, Finance & Investment, Capital Market

+098 986 8767 65

mixlax@email.com

Whatsap İletişim